Homeland. Ścieżki Carrie

Oglądacie "Homeland"? 
Chcielibyście wiedzieć, co robiła agentka CIA Carrie Mathison, zanim poznała Brody'ego? 


krótki opis obrazka Wielokrotnie nagradzany, trzymający w napięciu, znakomity aktorsko i okrzyknięty przez New York Post „najlepszym serialem w amerykańskiej telewizji” – Homeland wywołuje ogromne emocje wśród fanów na całym świecie.
 

Uhonorowany pięcioma statuetkami Złotych Globów oraz sześcioma nagrodami Emmy, ze znakomitymi Claire Danes i Damianem Lewisem w rolach głównych, jest jednym z najczęściej poszukiwanych seriali w sieci.

 

Bejrut 2006. Carrie zostaje zdekonspirowana. Musi wracać do Waszyngtonu. Nie może tego znieść. Zaciekle walczy ze swoją chorobą psychiczną i trudną przeszłością. Sprzeciwia się szefom i łamie zasady, by osiągnąć cel, który stał się jej obsesją – złapać jednego z najniebezpieczniejszych terrorystów na świecie. Podwójni szpiedzy, intrygi na wysokim szczeblu, przypadkowy seks, życie w ciągłym zagrożeniu... Czy Carrie odnajdzie w tym chaosie właściwą drogę? Czy odkryje prawdę?
 

Dla wszystkich fanów serialu, jego książkowy prequel to pozycja absolutnie obowiązkowa, ale powieść autorstwa Andrew Kaplana "Homeland. Ścieżki Carrie" można spokojnie czytać bez znajomości telewizyjnej produkcji. Jestem przekonany, że będzie zachwycać tak samo. 
Niby banalna historia, ale zrobiona po mistrzowsku. Wciąga, fascynuje, przeraza, zmusza do refleksji, zostaje w głowie na długo...

Andrew Kaplan jest autorem bestsellerowej serii thrillerów szpiegowskich o Skorpionie, uznawanych za wzorcowe dla tego gatunku i przetłumaczonych na dwadzieścia języków. Niniejsza książka jest pierwszą powieścią autora związaną z serialem „Homeland”.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz