Dlaczego jesteś głupi, chory i biedny...

Randy Gage – milioner, ekspert w dziedzinie rozwoju, autor kilku poczytnych tytułów, mówca, organizator szkoleń i kursów wspierających przedsiębiorczość. W środowisku ludzi sukcesu nazywany często Milionerem – Mesjaszem.

Okładka książki Czytając książkę Randy'ego – nawet nie spostrzeżesz się, że od początku pisze o Tobie. O wirusach myślowych, które infekują niemal każdego. Ile trzeba mieć przebiegłości, żeby je rozpoznać i przegonić z własnego umysłu. To wirusy, które przedkładają chwilową wygodę nad lepsze jutro. Te wirusy wplątują Cię w spiralę długów. To one zachęcają Cię do pozostania przed TV z batonikiem w ręku, zamiast pogrania z dziećmi w piłkę. I to wreszcie one sprowadzają na Ciebie wszelkie niebezpieczeństwa, nawet te, na które pozornie nie masz wpływu.


Jeśli: 

- wydaje Ci się, że ta książka nie jest dla Ciebie – to czym prędzej pobierz darmowy fragment i zmień to przekonanie;
- myślisz, że jakiś łysy Randy nie może Cię niczego nauczyć – bądź przekorny i udowodnij sobie, że się SAM przekonasz na własnej skórze;
- jesteś przekonany, że nie masz wpływu na niektóre sytuacje (utrata pracy, choroba, brak pieniędzy) – to zanim się na mnie obrazisz – przeczytaj tę książkę.

 
Pamiętaj też, że druga część tytułu tej książki brzmi:
 
Jak stać się mądrym, zdrowym i bogatym?

krótki opis obrazka

Po pierwsze - zmień myślenie. Wiem, że łatwo się mówi. Ale to właśnie od myślenia się zaczyna. Jeśli myślisz, że Ci się uda - masz rację. A jeśli myślisz, że Ci się nie uda - też masz rację.

To jak stać się mądrym, zdrowym i bogatym?

Tego dla Ciebie chcemy! Chcemy, abyś podejmował mądre decyzje. Chcemy abyś był zdrowy i żył jak najdłużej. I chcemy abyś był bogaty. Wtedy będziesz mógł mieć dom, samochód, wakacje swoich marzeń. Zero kredytów. Dzieci w najlepszych szkołach. Dobre ubrania w szafie i wartościowe książki na regale. :-)

A z tej właśnie publikacji dowiesz się m.in.:
  • kim jest sam autor i jak to się stało, że swoimi myślami ściągnął na siebie bandytę i niemal stracił życie
  • jakie wzorce myślowe są nam wpajane chociażby przez tak słynne filmy jak „Titanic”
  • jak traktujesz bogatych
  • jak skończyć z postawą „ofiary”
  • poznasz prawa dobrobytu
  • jak zwyciężyć walkę o Twoje ciało, umysł i duszę

Zaczynając czytać książkę – podejdziesz do niej z niedowierzaniem i dystansem. Tylko po to, żeby po paru stronach wciągnąć się w lekturę i pokochać autora za mądre spostrzeżenia.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz