Dziedzictwo

Autor: C.J. Daugherty


Drugi tom bestsellerowej sagi Wybrani zabierze Was ponownie do najbardziej ekskluzywnej szkoły w Wielkiej Brytanii i odkryje jej kolejne sekrety.


krótki opis obrazka Czy Allie pozna wreszcie największą tajemnicę swojego życia i rozwiąże zagadkę Nocnej Szkoły? 
Kim jest tajemniczy szpieg działający w Akademii Cimmeria? 
Czy szkoła jest gotowa na kolejny atak Nathaniela?


W zeszłym roku, Allie przeżyła trzy aresztowania, śmierć koleżanki i rozłam w rodzinie. Z czasem straciła wiarę we wszystko. Światełkiem w tunelu było nowe życie w Akademii Cimmeria. To jedyne miejsce, do którego czuła, że należy. I fakt, że to miejsce przyniosło jej prawdziwych przyjaciół – i przedstawiło Cartera Westa – nie zaszkodziło. 

Ale daleko od bezpiecznego schronienia, klasztornych murów Akademii Cimmeria jest bardziej niebezpieczne niż Allie może to sobie wyobrazić. Uczniowie i nauczyciele są zagrożeni, a rodzina Allie – od tajemniczej babci do zbiegłego brata – jest w centrum tego wszystkiego. 

Tym razem, nikt jej nie uratuje. Tym razem, Allie zamierza uratować samą siebie. 

 W „Dziedzictwie”, drugiej części serii „Wybrani”, Allie musi dokonać wyboru pomiędzy ochroną rodziny, a zaufaniem do przyjaciół. Ale sekrety mają sposoby na rozdzielanie nawet najsilniejszych relacji.

C.J. Daugherty urodziła się w USA, niemniej mieszka w Wielkiej Brytanii tak długo, że uważa się za Brytyjkę. Wraz ze swoim mężem, reżyserem Jackiem Jewersem, jest znana z książek o Irlandii i Paryżu, których jest współautorką. Miała 22 lata, gdy po raz pierwszy zobaczyła martwe ciało. Pracowała wówczas jako reporter kryminalny. Powieść Wybrani, która jest pierwszą częścią trylogii Nocna Szkoła, jest efektem fascynacji autorki naturą przestępców.


2 komentarze: